ELEKLER VE BESLEYİCİLER

Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve görseller için temsilcisi olduğumuz firmaların resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KPI-JCI yatay elekleri düşük profilli pakette yüksek verimlilik sağlar. Üç mil tasarımı takarak ve uzun rulman ömrünü sağlarken körelmeyi azaltmak için daha agresif bir eleme eylemini oluşturan oval hareket modelini kullanır. Bu yenilikler, huck-cıvata inşaat ve üçlü-şaft tasarımı gibi diğer özellikleri ile birlikte, yatay eleklerimiz en dayanıklı ve verimli çalışmayı sağlamaktadır.

 

MEYİLLİ ELEKLER

KPI-JCI Meyilli elekleri dairesel vuruş hareketi ile alternatif tasarımları, geniş kullanım alanları , güvenilir ve tutarlı bir eleme performansı sergilemektedir. Birden fazla güverte yapılandırmaları, taşınabilir  sabit set-up ıslak veya kuru eylem için  en doğru eleme performansını alırsınız.

 

Operasyonunuzun verimliliği KPI-JCI’ in malzeme besleme ürünleri ile maksimuma çıkartın.Besleme çözümlerimiz agrega işleöe ve geri döünüm ekipmanlarında yılların tecrübesi ile tasarlanmıştır.Bu tecrübeyi çok yönlü ve yenilikçi mühendislik ile birleştirince ortaya KPI-JCI besleme ekipmanlarının kusursuz uyumu ortaya çıkıyor.Bu da sizin en yüksek performansta çalışmanızı ve malzemeyi tesisinizin gerektirdiği hızda beslemenizi sağlıyor