TURBO MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

TURBO LTD ,  1989  yılında  İstanbul’ da  kurulmuştur.  İnşaat, Maden, Petrol ve Doğal Gaz sektörlerine makine ve ekipman Satış ve Servis hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimiz, İSTANBUL MERKEZ ve ANKARA  ŞUBE ‘sinden müşterilerine hizmet etmektedir. İSKOÇYA GLASGOW’ daki ihracat şirketimiz ve NEW YORK’ daki lojistik destek büromuz sayesinde müşterilerimizin talepleri süratle temin edilmektedir.

İSTANBUL İMES SANAYİ SİTESİ’ ndeki TSE sertifikalı Servisimiz ise üretici firmalar tarafından eğitilmiş tecrübeli ekibi ile müşterilerimizin teknik problemlerine çözüm üretmektedir. Servisimiz hizmet verilen makinelerin bakım, yenileme hizmetlerini karşılayacak kapasitededir.

Müşteri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilmek için servis hizmeti verilen makineler için gerekli YEDEK PARÇALAR İSTANBUL İMES’ teki servisimizde stoklanmaktadır.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

TURBO MAKİNA LTD.   isimleri ve ürünleri belirtilen  İNŞAAT, MADENCİLİK,  PETROL  VE  DOĞALGAZ  MAKİNALARI VE EKİPMANLARI İMALATÇILARININ TÜRKİYE TEMSİLCİSİ VEYA TİCARİ İŞ ORTAĞIDIR.

 SERVİS HİZMETLERİ

TURBO MAKİNA LTD. Temsilcisi olduğu imalatçı firmaların ürünlerine satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Hizmet ve ISO 9001 belgelerimiz

KATILMIŞ OLDUĞUMUZ FUARLAR

Katılmış olduğumuz fuarlardan detaylı görseller ve ürün yelpazemizi fuar ismine tıklayarak inceleyebilirsiniz.