PETROL DOĞALGAZ JEOTERMAL

Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve görseller için temsilcisi olduğumuz firmaların resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

UPETROM (ROMANYA) Petrol, gaz ve su sondaj ve tamamlama kuleleri, Çamur pompaları, BOP, çimentolama vb. muhtelif petrol saha ekipmanları Jeotermal vanalar imalatı ve temini

Yüzyılı aşkın bir deneyimi olan Romen Upetrom,petrol,doğal gaz ve jeotermal arama ve üretim faaliyetlerinde kullanılan sabit ve mobil sondaj kuleleri,BOP,çamur pompası vb sondaj ekipmanları,çimentolama ve çatlatma ekipmanlar imal etmekte,petrol ve gaz ekipmanları için API’ya uygun etüd,inceleme,rehabilitasyon ve belgelendirme hizmetleri vermektedir.Upetrom imalatı sondaj kule ve ekipmanları, kırk yıl yakın bir süredir ülkemizde faal olarak çalışmaktadır.

LONE STAR/JIANGSU At Başı pompalar ve yedekleri, dişli redüksiyonlar,rulman takımları imalatı ve temini

Amerikan tasarımı ve lisansıyla, Çinde Jiangsu tesislerinde at başı pompalar ve yedekleri,dişli redüksiyonlar,rulman takımları imal edilmekte vedünyanın dört bir yanına satılmaktadır.
Çok sayıda Lonestar tasarımı pompa,ülkemizde petrol üretim faaliyetlerinde hizmet vermektedir.

ARMAXGAZ (ROMANYA) Filtreler, separatörler, glikol dehidrasyon ekipmanları,kurutucular, ısıtıcılar

Deneyimli Romen imalatçı ArmaxGaz, petrol ve gaz üretim ve depolama faaliyetlerinde kullanılan filtreler,separatörler,glikol dehidrasyon ekipmanları, kurutucular ve ısıtıcılar imal etmektedir.ArmaxGaz imalatı
glikol dehidrasyon ekipmanları TPAO Silivri Doğal Gaz Depolama Tesisleri Kapasite Arttırım Projesinde kullanılmaktadır.

TMK(RUSYA) Petrol, doğal gaz,petrokimya,rafineri sektörleri için dikişsiz borular,hat boruları,casing ve tubingler

Rusya’nın önde gelen sanayi kuruluşlarından olan TMK,petrol, doğal gaz,petrokimya,rafineri sektörleri için dikişsiz borular,hat boruları,casing ve tubingler imal etmektedir.

 

GEFCO (ABD) Mobil sondaj ekipmanları ve aksamları

GEFCO, su kuyusu, çevre, yer altı suyu izleme, inşaat, maden ve sığ petrol ve gaz arama ve üretim endüstrileri için taşınabilir sondaj kuleleri ve ilgili teçhizatların tasarımı ve imalatı konusunda dünya lideridir. Enid, Oklahoma’da bulunan tesislerimiz arasında GEFCO, 84 yılı aşkın süredir 100’den fazla ülkeye teslim edilen sağlam ve güvenilir ekipmanlarını tam entegre bir makine dükkanı, imalat ve kaynak dükkanı, montaj, boya ve test tesisi ile donatmıştır. GEFCO, piyasada bulunan en yüksek kalitede sondaj ekipmanı ve hizmet sunma geleneğini uzun sürmeye devam edecektir.

ENSEPATEC (ALMANYA) Petrol ve gaz için separatörler

Almanya merkezli Ensepatec,dünyanı bir çok ülkesinde hizmet veren gaz,sıvı,katı ayrımlarını yapan separatörler ve filtreler imal etmektedir.TPAO’nun,Batmanda kullanacağı üç fazlı separatör Ağustos 2015’te teslim edilmiştir.