Cevher Hazırlama Ve Zenginleştirme

Multotec , önde gelen metalurji ve mühendislerden oluşan bir ekiple mineral işleme uygulamalarında 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Dünya genelinde 6 kıtada bulunan Multotec ekipmanları, son teknoloji, tasarım ve üretim yeteneklerine göre Kempton Park’ta bulunan 43 000 m2’lik  tesislerinde üretilmektedir. Dünyanın önde gelen maden işleme çözümleri sağlayıcılarından biri olarak ünümüze ek olarak, ürünler ayrıca enerji üretimi, proses suyu arıtma ve kimyasal / petrokimya endüstrilerinde de kullanılmaktadır.
 

Boyutlandırma, susuzlaştırma, sıyırma ve çamur temizleme dahil olmak üzere tüm elek uygulamalarını kapsayan ürünler tedarik ediyoruz. Mineral eleme uygulamalarında 45 yılı aşkın deneyimi olan Multotec, dünyanın en büyük kauçuk, poliüretan, tel, çelik ve kompozit elek yüzeyleri serisini üretmektedir.

  • Ton başına en düşük maliyetle tam boyut ve çıktı spesifikasyonlarını elde edin
  • Kaba, ağır hizmet veya ultra ince mineral uygulamaları için idealdir
  • Panel ürünlerimiz arasında katı besleme ucu panelleri, eğim değişim panelleri, yüksek hız bölgeleri için oluklu açıklıklı paneller ve düşük hız bölgeleri için kare açıklıklı paneller yer almaktadır.
  • Modüler panel tasarımları (1′ x 1′  veya 2′  x 1′) elek katlarında işletme maliyetlerini %30’a kadar düşürmek için aşınmayla ilgili bakımı optimize etmektedir.
  • Uygulamanızın gerektirdiği gibi tek veya çift katlı yapılandırmalar
  • Kat haritalarınızdaki verileri sistematik olarak yönetir ve analiz eder ve Hawkeye™ durum izleme yazılımı ile bakım için doğru bir plan çıkarır.

Yerel Multotec şubeniz, elek yüzey ürünleri için kısa teslim süreleri ve eleme tesisinizin işleme koşullarınız,  malzemeniz  ve çıktı hedefleriniz için optimize edilmesini sağlamak için mühendislik ve saha hizmetleriyle anahtar teslim elek yüzey çözümleri sağlar.