ASTEC INDUSTRIES

Sektör: Agrega, Maden
Ekipmanlar: Kırıcılar, Elekler, Besleyiciler, Yıkama sistemleri
İleri teknoloji ile Amerika'da üretilen Telsmith/KP|-JCI/Osborn kırma ve eleme ekipmanları uzun ömürlü ve yüksek performans özellikleriyle, konusunda dünyanın ilkleri arasındadır. Özellikle sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak ve elemek için üretilen sabit ve mobil tip konkasör tesisleri yüksek kapasite üretim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Devami..

BEUMER GROUP

Sektör: Madencilik, Çimento
Ekipmanlar: Elevatörler, Boru Konveyör ve Bant Sistemleri, Transfer Sistemleri
Beumer Grup, her türlü dökme, normal ya da sıcak malzemelerin taşınması için gerekli ekipmanların üretiminde çok uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Başta çimento sektörü olmak üzere birçok farklı endüstride yaptığı projelerle kazandığı eşsiz deneyim, global müşterilerinin malzeme nakil süreçlerini en ekonomik, güvenilir ve sürdürülebilir şekilde yönetmelerini sağlamaktadır.

Devami..

FAM

Sektör: Madencilik, Agrega, Çimento
Ekipmanlar: Kırıcılar, Stacker, Reclaimer, Gemi Boşaltma sistemleri, Besleyiciler, Transfer Sistemleri
FAM, maden işletmeleri, çimento fabrikaları, enerji santralleri, kimya, gübre, kire ve alçı fabrikalarında dökme yüklerin taşınması, depolanması ve limanlarda yüklenmesi için stacker/reclaimer depolama ekipmanları ve gemi yükleme sistemleri üretiminde 100 yıllık tecrübeye sahiptir.

Devami..

CHRISTIAN PFEIFFER

Devami..

CONSULMET

Sektör: Madencilik, Metalürji

Ekipmanlar: Cevher Zenginleştirme Ekipmanları ve komple tesis

Consulmet ferro/nonferro metal ve kömür madenciliği ile elmas ve kıymetli minerallerin çıkartılma, zenginleştirme ve geri kazanım tesislerinin mühendislik, tasarım, imalat ve işletilmesi ile bakım prosesi konularında ödül sahibi Güney Afrikalı bir şirkettir.

Devami..

SULLAIR

Sektör: Madencilik, Agrega, Petrol Doğalgaz

Ekipmanlar: Hava Kompresörleri

Sullair, ticari ve endüstriyel kullanım için tasarlanmış taşınabilir ve sabit döner vidalı hava kompresörlerinin önemli bir üreticisidir.

Devami..

FRASTE S.P.A.

Sektör: Petrol Doğalgaz Ekipmanlar: Sondaj Kuleleri Jeoteknik, jeotermal, zemin güçlendirme ve su sondaj makineleri İtalya’daki fabrikalarında API Spec Q1 kalite güvence sertifikasına uygun olarak imal edilmektedir.

Devami..

DUX

Sektör: Madencilik Ekipmanlar: Yer Altı Kamyonları, Kavlak Alma Makinası, Makaslı Asansör, Beton Transmikseri Düşük profilli kamyonlar, lastik tekerlekli yükleyiciler ve kavlak alma makinesi ile yeraltı madencilik hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış, standart çekiciye takılarak çalışan kaset sistemleri, ANFO kamyon, makaslı asansör, Beton transmikseri, beton püskürtücü, personel taşıyıcı gibi muhtelif servis ekipmanları, Montreal, Kanada'daki fabrikada üretilmektedir.

Devami..

KÖPPERN

Sektör: Madencilik, Çimento Ekipmanlar: HPGR, Peletleyici, Havalı Separatör, Briketleme Köppern başta klinker olmak üzere demir, bakır, altın, molibden ve lityum cevheri gibi yüksek aşındırıcı cevherlerin ya da cürufun yüksek basınçlı merdanelerle (Roller Press / HPGR) öğütülmesinde uzmanlaşmış bir Alman şirketler grubudur.

Devami..

MULTOTEC

Sektör: Madencilik Ekipmanlar: Humphrey Spiralleri, Ağır Ortam Siklonları, Hidrosiklonlar, Manyetik Separatörler, Trommel Elekler, Çamur Pompaları, Poliüretan Elek Panelleri, Değirmen Astarları Multotec cevher zenginleştirme konusunda uygulamaya özel tasarlanmış ekipmanlar üreten bir Güney Afrika firmasıdır.

Devami..

GENERAL KINEMATICS

Sektör: Madencilik, Agrega, Geri Dönüşüm Ekipmanlar: Titreşimli Elekler, Titreşimli malzeme taşıma ekipmanları, Titreşimli Öğütücüler, Besleyiciler, Titreşimli Geri Dönüşüm Ekipmanları General Kinematics, özellikle madencilik ve metalürji tesislerinde kullanılmaya uygun ekipmanlar üretmektedir. Proseste ihtiyaç duyulan kapasite ve ölçülere göre her proje için özel olarak tasarlanarak imal edilen GK ekipmanları proses hattında kullanılacak diğer ekipmanlara entegre edilebilir.

Devami..

TELESTACK

Sektör: Maden, Çimento, Agrega
Ekipmanlar: Stacker, Gemi Yükleme ve boşaltma ekipmanları, Malzeme taşıma ekipmanları
Astec Grubu’na bağlı Telestack; cevher, kömür, agrega gübre, tahıl, çimento, pelet ve birçok dökme malzeme dahil olmak üzere tüm serbest akışlı dökme malzemeleri taşıyabilmektedir. Mobil gemi yükleyicileri, gemi boşaltma sistemleri, hazne besleyicileri, kamyon boşaltma sistemleri, stoklama, bağlantı ve teleskopik konveyörleri sunan Telestack, otuz yılı aşkın deneyime sahiptir.

Devami..