Hakkimizda

TURBO LTD , 1989 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. İnşaat, Maden, Petrol ve Doğal Gaz sektörlerine makine ve ekipman Satış ve Servis hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimiz, İSTANBUL MERKEZ ve ANKARA ŞUBE ‘sinden müşterilerine hizmet etmektedir. İSKOÇYA GLASGOW’ daki ihracat şirketimiz ve NEW YORK’ daki lojistik destek büromuz sayesinde müşterilerimizin talepleri süratle temin edilmektedir.

TURBO LTD ,  1989  yılında  İstanbul’ da  kurulmuştur.  İnşaat, Maden, Petrol ve Doğal Gaz sektörlerine makine ve ekipman Satış ve Servis hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimiz, İSTANBUL MERKEZ ve ANKARA  ŞUBE ‘sinden müşterilerine hizmet etmektedir. İSKOÇYA GLASGOW’ daki ihracat şirketimiz ve NEW YORK’ daki lojistik destek büromuz sayesinde müşterilerimizin talepleri süratle temin edilmektedir.

İSTANBUL İMES SANAYİ SİTESİ’ ndeki TSE sertifikalı Servisimiz ise üretici firmalar tarafından eğitilmiş tecrübeli ekibi ile müşterilerimizin teknik problemlerine çözüm üretmektedir. Servisimiz hizmet verilen makinelerin bakım, yenileme hizmetlerini karşılayacak kapasitededir.

Müşteri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayabilmek için servis hizmeti verilen makineler için gerekli YEDEK PARÇALAR İSTANBUL İMES’ teki servisimizde stoklanmaktadır.